Bekleyin

Zengin içerikli Uzman Öğretmenlerimizle Mersin´de ki Çocuklarımıza VİP Eğitim veriyoruz. 
 

Eğitim Öğretim; 

Özel Nevin Yılmaz Anaokulu ekibi olarak, çocuklarımızın bilişsel, dil, motor, sosyal ve duygusal gelişimleri ile özbakım becerilerini destekleyerek var olan potansiyellerini ortaya çıkarmalarını ve en üst düzeyde geliştirmelerini amaçlamaktayız. Çocuklarımızın kişilik gelişimlerini okul öncesi eğitimin temel hedefleri doğrultusunda güçlendirmekteyiz. Çocuklarla keyifli zaman geçirirken etkili öğrenmeler gerçekleştirmekte ve başarılarını teşvik etmekteyiz. 
 

Telafisi mümkün olmayan bir dönem özelliği sebebiyle sistemli eğitim sürecimizde, çocuklarımıza kendini gerçekleştirmesi için gerekli ortam ve koşulları sağlarken gereksinmeleri doğrultusunda uygun yöntem ve tekniklerle etkinliklerimizi gerçekleştirmekteyiz. 
 

Biliyoruz ki; Çocuklarımızın okulumuzda kazandıkları bilgi, beceri, alışkanlık ve değerler onlara yaşam boyu rehberlik yapacaktır. Özel Nevin Yılmaz Anaokulu ekibinin her üyesi özverili, çalışkan, yaratıcı ”farklı” kelimesini her alanda içselleştirmiş ve branşında uzman kişilerden oluşmaktadır. Okulumuzda eğitim-öğretim 07.30-18.00 saatleri arasındadır. 
 

Sınıflarımız 6 öğrenme merkezinden oluşmaktadır. (SANAT, BLOK, DRAMATİK OYUN, FEN VE DOĞA, MÜZİK, VE KİTAP MERKEZİ) öğrenme merkezleri sayesinde çocukların farklı deneyimleri etkin şekilde yaşamalarına, doğal ilişkiler kurmalarına, karar ve sorumluluk almalarına fırsat tanımış olur. Ayrıca çocukların ilgi ve yetenekleri merkezlere katılımları doğrultusunda belirlenip desteklenmektedir.